ZAČNI SVOU CESTU S JÓGOU

DRUHY LEKCÍ

Vstupte do světa vyváženosti a harmonie, kde každá dechová jednotka, každé uvolnění svalů a každý moment klidu spočívají ve středu naší filozofie.

Vítáme vás na našem webovém portálu, kde se otevírají dveře k rozmanitému světu jógových lekcí.

Jsme zde, abychom vás provedli nabídkou, která nejen poskytuje fyzické posílení a pružnost, ale také propojuje tělo, mysl a duši.

JÓGA PRO KAŽDÉHO

NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU LEKCÍ

Objevte širokou škálu našich lekcí jógy, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly každému typu cvičence. Od dynamických a energických lekcí, které posilují a zlepšují flexibilitu, po uklidňující a regenerační jógu, která pomáhá uvolnit napětí a zklidnit mysl. Naše nabídka zahrnuje také lekce jógy pro začátečníky, průměrně pokročilé i pokročilé cvičence, takže každý může nalézt svou ideální cestu k harmonii těla a mysli. Připojte se k nám a objevte sílu a krásu jógy v každém okamžiku vaší praxe.

Image

REHABILITAČNÍ JÓGA

Rehabilitační jóga je jemná a efektivní forma cvičení, která se zaměřuje na obnovu pohyblivosti, síly a flexibility. Naše lekce jsou navrženy tak, aby poskytovaly bezpečné prostředí pro proces uzdravování a rehabilitace.

Během rehabilitační jógy klademe důraz na správnou techniku a postavení těla, aby se minimalizovalo riziko dalšího zranění a maximalizovalo přirozené uzdravení. Široká škála cvičení a postupného zvyšování intenzity umožňuje jednotlivci postupovat podle svých individuálních potřeb a možností.

Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností s jógou či rozsah pohybu, rehabilitační jóga je skvělým začátkem, jak znovu získat sílu, důvěru a pohyb bez bolesti.

Na závěr lekce si dopřejte relaxační chvilku plnou klidu a harmonie. Za doprovodu uklidňující relaxační hudby se ponořte do stavu hluboké relaxace a odpočinku.

Přidejte se k nám a začněte svou cestu k uzdravení a posílení těla prostřednictvím rehabilitační jógy. Vaše tělo si zaslouží lásku a péči, kterou mu může jóga poskytnout.

Image

KLASICKÁ JÓGA

Klasická jóga je základním pilířem naší praxe, která nám pomáhá najít rovnováhu mezi tělem, myslí a duší.

Naše lekce klasické jógy jsou navrženy tak, aby respektovaly tradici a zároveň se přizpůsobovaly potřebám moderního života. Během lekcí se zaměřujeme na správné provedení ásan (jógových pozic), dechové cvičení (pranayama) a meditaci, abychom vytvořili harmonii a propojení mezi tělem a myslí.

Pravidelná praxe klasické jógy může přinést mnoho výhod, včetně zvýšené flexibility, posílení svalů, zlepšení držení těla a snížení stresu. Zároveň posiluje vnitřní sílu a klid, který nám pomáhá lépe zvládat výzvy každodenního života.

Přijďte se k nám připojit a objevte sílu a krásu tradiční jógy. Naše lekce jsou otevřené pro každého, kdo touží po posílení, harmonii a pohodě ve svém životě.

Image

JEMNÁ JÓGA

Jemná jóga je něžnou cestou k nalezení rovnováhy a klidu v rychlém tempu moderního života, kde se podporuje síla, elegance a harmonie.

Naše lekce jemné jógy je navržena tak, aby respektovala vaše tělo a mysl. Pomalé a plynulé pohyby, spojené s dechovými cvičeními, vás přivedou do stavu hlubokého uvolnění a přítomnosti.

Jemná jóga je ideální pro ty, kteří hledají způsob, jak snížit stres, uvolnit napětí a posílit propojení mezi tělem a myslí. Pomáhá nám znovuobjevit jemnost v našem každodenním životě a naučit se naslouchat svému vnitřnímu hlasu.

Přijďte se k nám připojit a objevte krásu jemné jógy. Naše lekce jsou otevřené pro každého, kdo touží po hlubokém odpočinku a harmonii v srdci své praxe jógy.

Na konci této lekce vás čeká relaxační chvíle, která je klíčem k celkovému uvolnění a vyvážení vašeho těla a mysli. Pomáhá vám propustit veškeré napětí, které jste možná zažili během dne, a připravit se na návrat zpět do vašeho každodenního života s klidem a svěžestí.

Image

JÓGA pro posílení těla

Jóga pro posílení těla je dynamickým spojením síly, flexility a dýchání, které posiluje svaly, zvyšuje vytrvalost a podporuje celkovou fyzickou kondici.

Naše lekce jógy pro posílení těla jsou navrženy tak, aby vám poskytly výzvu a zároveň respektovaly vaše individuální možnosti. Při cvičení se zaměřujeme na ásany (jógové pozice), které posilují jádro těla, svaly nohou a paží, a zlepšují celkovou stabilitu.

Jóga pro posílení těla není jen o fyzické síle, ale také o mentální odolnosti a koncentraci. Pomáhá nám překonat výzvy naší praxe a přenáší se i do našeho každodenního života.

Připojte se k nám a objevte sílu a odhodlání, které v sobě máte. Naše lekce jsou otevřené pro každého, kdo touží po posílení těla a mysli a cítí se připravený přijmout výzvu.

Přijďte si vychutnat nejen posilující cvičení, ale také odpočinkovou relaxační chvíli na konci každé lekce. Vaše tělo a mysl si zaslouží tu nejlepší péči.

Image

DYNAMICKÁ JÓGA

Dynamická jóga je intenzivní formou cvičení, která spojuje sílu, flexibilitu a dech, aby vytvořila harmonii mezi tělem a myslí.

Naše lekce dynamické jógy jsou navrženy tak, aby vám poskytly možnost objevovat sílu a energii, které v sobě máte. Při cvičení se zaměřujeme na plynulé a rytmické pohyby, které posilují svaly, zvyšují vytrvalost a stimulují tok energie v celém těle.

Dynamická jóga není jen o fyzické aktivitě, ale také o mentálním soustředění a přítomnosti. Pomáhá nám překonat překážky a přináší pocit osvěžení a revitalizace.

Připojte se k nám a objevte sílu a dynamiku, kterou můžete přinést do svého života. Naše lekce jsou otevřené pro každého, kdo touží po intenzivním a osvěžujícím cvičení pro tělo i mysl.

Přijďte si vychutnat nejen posilující cvičení, ale také odpočinkovou relaxační chvíli na konci každé lekce. Vaše tělo a mysl si zaslouží tu nejlepší péči.

Image

RANNÍ JÓGA - inspirováno Bikram Jógou

Vítejte v našem ranním světě jógy, který je inspirován principy Bikram jógy, kde začínáme den s intenzitou a vytrvalostí. Ranní jóga je dynamickou formou cvičení, která posiluje tělo, stimuluje mysl a přináší pocit osvěžení a vitality pro celý den.

Naše ranní lekce jógy je navržena tak, aby vám poskytla silný start do vašeho dne. Začínáme s dechovým cvičením, které harmonizuje naši dechovou techniku a naplňuje nás energií pro celou praxi.

V této lekci se cvičí 26 ásan (jógových pozic), které na sebe navazují, aktivují párové vnitřní orgány, zvyšují teplotu těla, zároveň posilují svaly a zvyšují flexibilitu. Práce s vlastním tělem a dechem nás přivádí do hlubokého soustředění a přítomného okamžiku.

Ranní jóga není jen fyzickou aktivitou, ale také mentálním tréninkem, který nám pomáhá překonat výzvy a přináší pocit síly a odhodlání pro celý den.

Přijďte se k nám připojit a objevte sílu a energii, kterou můžete přinést do svého života. Bez ohledu na vaši úroveň zkušeností s jóga, naše ranní lekce jsou otevřené pro každého, kdo touží po intenzivním a osvěžujícím startu svého dne.

Teplice jóga - harmonie těla, mysli i duše - Teplice

Další informace

Kontakt